Anca Green
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Perle de profesori

2 participanți

In jos

Perle de profesori Empty Perle de profesori

Mesaj Scris de Deyush Sam Aug 13, 2011 9:53 am

Vreau sa "aud" ce perle pot scoate profii vostrii, sau ceva ce e amuzant de la profesori.

(Edy, noi avem destule =))) )

deocamdata , nu imi vin prea multe in minte :

*profa de chimie, in ultimele 3 minute din ora :"haideti copii, haideti, sa mai facem o problemuta. X-ulescu, la tabla. Oh, haideti ca o fac eu"
( profa mai proasta si nebuna ca asta nu am vazut in viata mea. BINE CA AM SCAPAT DE CHIMIE. Ea zicea sa facem problema si tot ea o facea)

*proful de baze : "Inadmisibil!! Iesi afara!"
"-X-ulescu, STAI JOS!
-Nu vreau!
-Atunci stai in picioare
-Nu. Ma asez"
(la lucrari, profu se plimba din banca in banca, nu statea O SECUNDA la catedra) : "X-ulescu, copiezi? Scoate caietu din banca."

*profa de conta, cand ne vede ca stam pe banca : " Ia vino aici. Ia o foaie de hartie si scrie : << Masa este Sfanta. Nu stam cu fundul pe ea>>"
Deyush
Deyush
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 196
Puncte : 4904
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

http://deyusha.deviantart.com/

Sus In jos

Perle de profesori Empty Re: Perle de profesori

Mesaj Scris de Georg-E-dy Sam Aug 13, 2011 10:10 am

Laughing da. Samanov. "pana maine sa scrii de 100 de ori. Masa e sfanta. Nu stam cu fundul pe ea.

Si profa de bio intr-a 9-a. Faceam preg pt olimpiada eu si Calin de la mine din clasa. Si zice ala o gluma. Dupa 30 de sec incepe si rade laughing
Georg-E-dy
Georg-E-dy
Helper

Mesaje : 148
Puncte : 4844
Reputatie : 1
Data de inscriere : 27/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Perle de profesori Empty Re: Perle de profesori

Mesaj Scris de Deyush Sam Aug 13, 2011 11:31 am

da.. si profa de bio ce se lua de Gaby... in semestru 1, saracu nu a facut nimic si cica "Nicolescu, ai 2" s-a luat in gura cu profa laughing a injurat-o tot drumu spre casa "Ma jur ca ora viitoare nu mai zic nimic" Laughing

ah, si am uitat. eram in postul de paste si dadeam o lucrare si a scris pe tabla ceva gen "Si nu ne duce pe noi in ispita. (bla bla ) Suntem in Postul Pastelui" Smile)
Deyush
Deyush
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 196
Puncte : 4904
Reputatie : 3
Data de inscriere : 27/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

http://deyusha.deviantart.com/

Sus In jos

Perle de profesori Empty Re: Perle de profesori

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum